Job Search Scrap Trading Books News Scholarship Website
Čtyřhodinový šéfkuchař - Timothy Ferriss

Čtyřhodinový šéfkuchař

By Timothy Ferriss

  • Release Date: 2013-11-25
  • Genre: Cookbooks, Food & Wine

Description

# O KNIZE
Společenství úspěšných a kontroverzních čtyřhodinových knih Tima Ferrisse doplnil další bestseller, který si s ostatními nijak nezadá.

Neortodoxní Timova „kuchařka“ opět namíchala působivý koktejl. Zábava, inspirace, rady i konkrétní návody pomohou rozvinout vaše smysly a dovednosti nejen v prostředí kuchyně. Provede vás světem rychlého učení, ve kterém si sami vyberete vlastní dobrodružství. Timothy Ferrisss používá vaření jako základ pro vysvětlení meta-učení – procesu, v němž se krok za krokem naučíte čemukoliv, ať už jde o pečení steaku nebo basketbal. To je ten skutečný „recept“ Čtyřhodinového šéfkuchaře.

# V KNIZE SE DOČTETE:
Jak vtěsnat 6 měsíců kulinářské školy do 48 hodin Jak srovnat krok s génii, kteří stojí za nejslavnějšími restauracemi světa Jak připravit špičkového lososa v koupelnovém umyvadle za 20 minut Jak využívat potraviny k svádění, ať už na prvních schůzkách nebo při desátých výročích Jak docílit toho, aby se k vám v restauracích a barech chovali jako k VIP Jak připravovat úžasné koktejly, jako například bourbon s tónem slaniny nebo horkou čokoládu s tequilou a doutníkovým dýmem Jak připravit nezapomenutelný piknik v popelnici Jak přežít s pomocí toho, co najdete v městském parku, včetně zvládnutí lovu a přípravy holubů Jak hovořit za 8 týdnů plynně španělsky Jak shodit 9–68 kg s pomocí nízkosacharidové diety Jak se stát za 5 měsíců světovým rekordmanem v tangu Jak si zapamatovat za méně než 60 sekund balíček karet
Najdete zde tipy a triky šachových géniů, renomovaných šéfkuchařů, profesionálních atletů, sommeliérů, supermodelek a dalších znalců svých oborů. Tato „kuchařka pro lidi, kteří si nekupují kuchařky“ je návodem, jak mistrovsky zvládnout vaření i život.

# VÍCE O KNIZE http://melvil.cz/kniha-ctyrhodinovy-sefkuchar

Comments